top of page
airportplane

Park & Fly

Autostāvvietā ar maksimāli plašu iespējamo pakalpojumu klāstu, atvērta 24 stundas diennaktī un atrodas minūtes brauciena attālumā no Starptautiskās Lidostas Rīga.

Atstājiet savu mašīnu autostāvvietā „Park and Fly”, un mēs parūpēsimies par Jūsu un Jūsu bagāžas nogādi tieši līdz Starptautiskās Lidostas Rīga durvīm. Pēc atgriešanās Starptautiskās Lidostas Rīga terminālā un pēc bagāžas saņemšanas, Jums vienkārši jāuzvana mūsu operātoram uz autostāvvietas „Park and Fly” dienesta telefona numuru (+371) 2009 3232 un pēc dažām minūtēm mūsu autobuss nogādās Jūs no Starptautiskās Lidostas Rīga termināla, un tieši uz mūsu autostāvvietu pie jūsu automašīnas drurvīm.

Mēs saprotam, ka atstājot savu auto mūsu autostāvvietā, Jūs mums uzticaties.
Tāpēc drošība ir neatņemama mūsu sastāvdaļa –autostāvvietas teritorija pilnībā tiek cauru diennakti novērota ar videokamerām.

Mēs maksimāli rūpējamies par Starptautiskās Lidostas Rīga pasažieru komforta paaugstināšanu un nodrošinām:

  • Pasažieru bezmaksas aizvešana līdz Starptautiskās Lidostas Rīga durvīm un atpakaļ uz autostāvvietu

  • Diennakts video novērošana mūsu autostāvvietā

  • Rezervēšana internetā

parking

Transfērs līdz atpakaļ autostāvvietā

bus

Uzņēmums Park & Fly Jūs aizvedīs līdz Starptautiskās Lidostas Rīga durvīm un pēc atgriešanās atpakaļ sagaidīs ar mūsu mikroautobusu, kurā ir 7-10 vietas.

  • Bezmaksas transports līdz Starptautiskāi lidostai Rīga un atpakaļ autostāvvietā

  • Braukšanas laiks no autostāvvietas līdz lidostai 2-3 minūtes.

Pēc ierašanās un bagāžas sanemšanās, piezvaniet mums un 5 minūšu laikā mūsu autovadītājs sagaidīs Jūs lidostā un aizvedīs līdz autostāvvietai. Pakalpojums ir iekļautas izmaksā par autostāvvietu.

Sociālie tīkli

Mūsu partneri

bottom of page